Jako doświadczona firma transportowa oferujemy wynajem samochodów dostawczych w Żyrardowie, zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Warunki, jakie proponuje nasza wypożyczalnia, to wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy. Tak szeroki wybór umożliwia optymalne rozwiązanie dopasowane do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa lub osoby prywatnej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zarówno w kwestii doboru odpowiedniego taboru, jak i ustalania kosztów transportu.

Wynajem samochodow Żyrardów

Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Żyrardowie

Jak już wspomnieliśmy, świadczymy usługi z zakresu wynajmu krótko-, średnio- i długoterminowego, zależnie od Państwa oczekiwań i potrzeb. I tak możliwe jest na przykład wypożyczenie auta dostawczego na godziny. Jest to najlepsza opcja, gdy są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem przeprowadzki, przewozem sprzętu czy mebli z jednego miejsca na drugie. U nas formalności związane z wypożyczeniem samochodu dostawczego są ograniczone tylko do niezbędnego minimum. Potrzebujemy od Państwa jedynie prawo jazdy, dowód osobisty oraz dowód uiszczenia zapłaty za najem, oraz kaucję. Aby skorzystać z usług naszej wypożyczalni samochodów dostawczych w Żyrardowie, zapraszamy do kontaktu z nami.

Wynajem aut dostawczych w Żyrardowie

Nasze usługi w postaci wynajmu aut dostawczych wykonujemy w sposób szybki, bezpieczny oraz niedrogi. Dzięki temu jesteśmy na rynku konkurencyjni. Dysponujemy rozbudowaną flotą, w tym pojazdami Ford Transit i Toyota ProAce Verso. Oba samochody są komfortowe, funkcjonalne i niezawodne. Gwarantują bardzo dużą przestrzeń bagażową oraz zostały wyposażone w mocne i ekonomiczne silniki. Specjalizujemy się ponadto w wynajmie samochodów dostawczych z kierowcą, aby ułatwić transport do kilku różnych miejsc, jeśli zachodzi taka potrzeba. Świadczymy również usługi wynajmu samochodów dostawczych do 3,5 tony, które mogą prowadzić wszyscy kierowcy, posiadający wyłącznie prawo jazdy kategorii B.

Wypożyczalnia busów Żyrardów

Zobacz również

Masz pytania? Zadzwoń do nas