Praktyczny wynajem auta dostawczego na godziny to jedna z możliwości proponowanych przez naszą firmę. Klienci mogą uzyskać pomoc w nagłej sytuacji przewozowej, związanej z transportem większej ilości sprzętów, towarów lub mebli. W ten sposób otrzymują realne wsparcie w konkretnej formie usługowej. Jedną z interesujących opcji jest także wynajem samochodów dostawczych w Piastowie, co z pewnością ucieszy mieszkańców miasta i najbliższej okolicy. Zachęcamy więc do wybrania sprawdzonej oferty.

wynajem samochodów w Piastów

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Piastów

Bogata flota aut, jaką dysponuje nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych w Piastowie, uwzględnia takie modele, jak Ford Transit oraz Toyota ProAce Verso. Są to  nowe roczniki, odznaczają się zarówno świetnym stanem technicznym, jak i wizualnym. Warto dodać, że w poszczególnych wersjach wyposażenia znajdują się na przykład: duża przestrzeń ładunkowa, 6-biegowa skrzynia, mocne silniki, wygodne fotele, tempomat, klimatyzacja oraz czujniki parkowania. Wszystko to wpływa na stabilność przewozu, komfort i bezpieczeństwo, więc warto wybrać naszą propozycję. Klienci mogą też zapoznać się ze szczegółowym cennikiem, a w razie potrzeby skorzystać z fachowego poradnictwa. Z pewnością uda się dopasować w pełni optymalne rozwiązanie transportowe!

Wynajem aut dostawczych – Piastów

Elastyczna wypożyczalnia samochodów dostawczych do 3,5 tony to również kompleksowa ochrona. Pojazdy posiadają bowiem pełne ubezpieczenie OC, AC, NNW oraz pakiet Assistance ważny na terenie całej Europy. Nierzadko klienci decydują się na dostawę sprzętu czy mebli poza granicę kraju. Jest to związane z konkretnym zleceniem albo rodziną mieszkającą w innym państwie. Wynajem aut dostawczych w Piastowie jest zatem ważnym wsparciem w dość nagłych sytuacjach przewozowych. Udostępniamy samochody zarówno osobom fizycznym w ramach podróży, jak i firmom w formule outsourcingu. Pakiet opcji dodatkowych obejmuje na przykład zniesienie limitu kilometrów, co może okazać się użyteczne przy dalszym wyjeździe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Wypożyczalnia busów piastów

Zobacz również

Masz pytania? Zadzwoń do nas