Atrakcyjne możliwości usługowe proponowane przez naszą firmę są przydatne dla wielu, potencjalnych klientów. Bogata oferta obejmuje między innymi wynajem samochodów dostawczych do 3,5 tony, z których można skorzystać w każdym momencie. Nagła potrzeba przewozowa, rodzinna przeprowadzka lub niespodziewane zlecenie na większą skalę nie muszą więc wywoływać dodatkowego stresu. Wystarczy zdecydować się na praktyczny wynajem samochodów dostawczych w Otwocku. Z naszym wsparciem wszystko uda się doskonale!

Wypożyczalnia busów Otwock

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Otwock

Z całą pewnością wypożyczalnia samochodów dostawczych w Otwocku jest skierowana do szerokiego grona odbiorców. Chodzi zarówno o firmy, jak też klientów indywidualnych, oczekujących maksymalnego bezpieczeństwa oraz komfortu przewozu. Flota aut uwzględniająca modele Ford Transit oraz Toyota ProAce Verso to wyłącznie najnowsze roczniki. Pojazdy posiadają między innymi: dużą przestrzeń ładunkową, mocne silniki, wygodne fotele, tempomat, klimatyzację oraz czujniki parkowania. Opcje wyposażenia są więc naprawdę bogate, a końcowa cena jest uzależniona również od długości danego wynajmu. Powyżej miesiąca można już indywidualnie negocjować stawkę dobową. Oferujemy również wynajem samochodów dostawczych z kierowcą.

Wynajem aut dostawczych – Otwock

Dodatkową ochronę stanowi również pełen pakiet ubezpieczeniowy, który obejmuje: OC, AC, NNW oraz Assistance ważny na terenie całej Europy. Przewozy zagraniczne są bowiem chętnie wybierane przez klientów, a ich realizacja przebiega sprawnie i fachowo. Wynajem auta dostawczego na godziny dotyczy z kolei zazwyczaj krótszych, lokalnych tras.  Proponujemy szereg opcji dodatkowych, które są uzgadniane indywidualnie. W niektórych przypadkach w grę wchodzi nawet zniesienie limitu kilometrów, więc wielu odbiorców wykorzystuje taką możliwość. Wynajem aut dostawczych w Otwocku to niezawodna oraz praktyczna opcja. Warto zapoznać się ze szczegółami, ponieważ mogą one wpłynąć na decyzję o nawiązaniu współpracy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Wypożyczalnia samochodów Otwock BigCarsRent

Zobacz również

Masz pytania? Zadzwoń do nas