Nie zawsze trzeba posiadać większy samochód lub mieć uprawnienia do prowadzenia takich pojazdów. Jest to bowiem spory wydatek, a w razie nagłej potrzeby można skorzystać z oferty naszej firmy. Wynajem samochodów dostawczych w Pile jest bowiem dostępny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i konkretnych przedsiębiorstw. Dzięki temu można zrealizować nieprzewidziany transport w wyznaczone miejsce. Wynajem samochodów dostawczych do 3,5 tony to jedna z naszych praktycznych możliwości usługowych.

Wypożyczalnia busów Piła

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Piła

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych w Pile uwzględnia wyłącznie sprawdzone modele renomowanych marki, takie jak Ford Transit oraz Toyota ProAce Verso. Co ważne, są to nowe roczniki, które odznaczają się naprawdę bogatym wyposażeniem. Posiadają między innymi: dużą przestrzeń ładunkową, 6-biegową skrzynię, mocne silniki, wygodne fotele, tempomat, klimatyzację oraz czujniki parkowania. Nie trzeba się zatem martwić o komfort i bezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli towarzyszy im dodatkowa ochrona ubezpieczeniowa. W pakiecie znajdują się oczywiście: OC, AC, NNW oraz Assistance ważny na terenie całej Europy.  Taka wypożyczalnia samochodów dostawczych z kierowcą jest przydatna, zwłaszcza w przypadku dalszych podróży zagranicznych.

Wynajem aut dostawczych w Pile

Niewątpliwie wypożyczalnia samochodu dostawczego na godziny sprawdzi się w wielu, konkretnych przypadkach. Dłuższa eskapada, jak też niewielki, lokalny transport zostaną zrealizowane w pełni profesjonalnie. Stawiamy na wysokie standardy obsługi klienta oraz terminowość. Z naszych propozycji mogą skorzystać odbiorcy indywidualni, a także większe firmy potrzebujące nagłego wsparcia logistycznego. Wynajem aut dostawczych w Pile uwzględnia też opcje dodatkowe, wśród których jest choćby zniesienie limitu kilometrów. Dopasujemy rozwiązanie idealne dla każdego klienta, by mógł skorzystać z profesjonalnej usługi w konkurencyjnej cenie. Wszelkie wątpliwości można rozwiać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub bezpośredni. Zachęcamy więc do wyboru naszej oferty!

Wynajem samochodow piła

Zobacz również

Masz pytania? Zadzwoń do nas 519 479 933