Nie zawsze trzeba posiadać większy samochód lub mieć uprawnienia do prowadzenia takich pojazdów. Jest to bowiem spory wydatek, a w razie nagłej potrzeby można skorzystać z oferty naszej firmy. Wynajem samochodów dostawczych w Pile jest bowiem dostępny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i konkretnych przedsiębiorstw. Dzięki temu można zrealizować nieprzewidziany transport w wyznaczone miejsce. Wynajem samochodów dostawczych do 3,5 tony to jedna z naszych praktycznych możliwości usługowych.

Wypożyczalnia busów Piła

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Piła

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych w Pile uwzględnia wyłącznie sprawdzone modele renomowanych marki, takie jak Ford Transit oraz Toyota ProAce Verso. Co ważne, są to nowe roczniki, które odznaczają się naprawdę bogatym wyposażeniem. Posiadają między innymi: dużą przestrzeń ładunkową, 6-biegową skrzynię, mocne silniki, wygodne fotele, tempomat, klimatyzację oraz czujniki parkowania. Nie trzeba się zatem martwić o komfort i bezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli towarzyszy im dodatkowa ochrona ubezpieczeniowa. W pakiecie znajdują się oczywiście: OC, AC, NNW oraz Assistance ważny na terenie całej Europy.  Taka wypożyczalnia samochodów dostawczych z kierowcą jest przydatna, zwłaszcza w przypadku dalszych podróży zagranicznych.

Wynajem aut dostawczych w Pile

Niewątpliwie wypożyczalnia samochodu dostawczego na godziny sprawdzi się w wielu, konkretnych przypadkach. Dłuższa eskapada, jak też niewielki, lokalny transport zostaną zrealizowane w pełni profesjonalnie. Stawiamy na wysokie standardy obsługi klienta oraz terminowość. Z naszych propozycji mogą skorzystać odbiorcy indywidualni, a także większe firmy potrzebujące nagłego wsparcia logistycznego. Wynajem aut dostawczych w Pile uwzględnia też opcje dodatkowe, wśród których jest choćby zniesienie limitu kilometrów. Dopasujemy rozwiązanie idealne dla każdego klienta, by mógł skorzystać z profesjonalnej usługi w konkurencyjnej cenie. Wszelkie wątpliwości można rozwiać poprzez kontakt mailowy, telefoniczny lub bezpośredni. Zachęcamy więc do wyboru naszej oferty!

Wynajem samochodow piła

Zobacz również

Masz pytania? Zadzwoń do nas