Nasza propozycja to przede wszystkim wysoka jakość usług transportowych, uwzględniająca też wynajem auta dostawczego na godziny. To bardzo praktyczna opcja, ponieważ pozwala na realizację nagłego zlecenia lub niezbędny przewóz sprzętu. Co ważne, nie trzeba ponosić kosztów związanych z całodziennym wypożyczeniem. Taki wynajem samochodów dostawczych w Pruszkowie jest naprawdę przydatną alternatywą zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Wypożyczalnia samochodów Pruszków BigCarsRent

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Pruszków

Sprawdzona wypożyczalnia samochodów dostawczych w Pruszkowie to gwarancja wysokiej jakości usług. Wszystko z uwagi na fakt, iż stan techniczny oraz wizualny aut jest doskonały. Nic dziwnego, flota uwzględnia bowiem tylko najnowsze roczniki modeli, takich jak Ford Transit czy Toyota ProAce Verso. Warto dodać, że posiadają one naprawdę bogate i praktyczne wyposażenie. Wystarczy wspomnieć o: dużej przestrzeni ładunkowej, 6-biegowej skrzyni, mocnych silnikach, wygodnych fotelach, tempomacie, klimatyzacji oraz czujnikach parkowania. Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych do 3,5 tony jest interesującą opcją dla każdego odbiorcy danej usługi. Bez względu na charakter zlecenia nasi specjaliści dobiorą właściwe rozwiązanie dla Ciebie lub Twojej firmy!

Wynajem aut dostawczych w Pruszkowie

Niekiedy wynajem samochodów dostawczych z kierowcą zdecydowanie pomaga przy dłuższym wyjeździe. Chodzi na przykład o zagraniczny transport związany z podróżą, zleceniem lub wsparciem najbliższej rodziny. Należy zaznaczyć, że auta posiadają właściwą ochronę w postaci pełnego pakietu ubezpieczenia: OC, AC, NNW oraz Assistance ważnego na terenie całej Europy. Przypadkowe zdarzenie drogowe nie wywoła zatem niepożądanych skutków finansowych. Oferujemy również szereg dodatkowych usług, wśród których znajduje się między innymi zniesienie limitu kilometrów. Wynajem aut dostawczych w Pruszkowie odznacza się zatem dużą elastycznością. Można też wybrać taryfę godzinową, jeśli potrzebna jest krótkoterminowa usługa w bliskiej okolicy. W ten sposób można znacznie zaoszczędzić.

wynajem samochodów w pruszkow

Zobacz również

Masz pytania? Zadzwoń do nas