Nasza kompleksowa propozycja jest odpowiedzią na oczekiwania wielu klientów. Niekiedy sytuacje życiowe lub zawodowe zmuszają do nagłego skorzystania z pojemnego i fachowego transportu. Rozwiązaniem jest wynajem samochodów dostawczych w Ostrowi Mazowieckiej. W ten sposób można bez problemu przewieźć sprzęt, wyposażenie lub towar, bez konieczności posiadania takiego auta. Służymy wsparciem, ułatwiamy dostawę oraz proponujemy wynajem auta dostawczego na godziny. Zachęcamy do wyboru naszej oferty!

Wynajem samochodow Ostrów Mazowiecka

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Ostrów Mazowiecka

Prezentowana wypożyczalnia samochodów dostawczych w Ostrowi Mazowieckiej jest oferowana zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Odbiorcy naszych usług mogą zdecydować się na najem: krótko-, średnio- i długoterminowy. Im dłuższa ilość dni, tym cena za dobę jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Warto zaznaczyć, że flota pojazdów to atrakcyjne i solidne modele – Ford Transit czy Toyota ProAce Verso. Są to auta w najnowszych rocznikach, a co za tym idzie – świetnej kondycji technicznej oraz wizualnej. Nie trzeba zatem martwić się ani względami bezpieczeństwa, ani też komfortem czy wygodą. Wypożyczalnia samochodów dostawczych do 3,5 tony gwarantuje realizację każdego zlecenia, bez względu na jego wstępny zakres. Z nami możliwe są także przewozy za granicę!

Wynajem aut dostawczych – Ostrów Mazowiecka

Funkcjonalny wynajem samochodów dostawczych z kierowcą to świetna alternatywa. Nie trzeba bowiem skupiać się na prowadzeniu pojazdu, a można skoncentrować się na realizacji własnego planu. Klienci nie powinni martwić  się także o ochronę pasażerów oraz ładunku, ponieważ flota została kompleksowo ubezpieczona. Pojazdy posiadają więc: OC, AC, NNW oraz pakiet Assistance ważny na terenie całej Europy. Wynajem aut dostawczych w Ostrowi Mazowieckiej proponuje samochody wyposażone w: tempomat, dopasowane siedzenia, dużą przestrzeń ładunkową, klimatyzację czy czujniki parkowania. Wszystkie te elementy wpływają na poziom wygody, komfortu oraz bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją i wyboru optymalnego rozwiązania!

Wypożyczalnia busów Ostrow mazowiecka

Zobacz również

Masz pytania? Zadzwoń do nas