Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami wynajmu samochodów dostawczych w Ząbkach. Każde zamówienie wyceniamy w sposób całkowicie indywidualny. Nieważne, do czego potrzebują Państwo wynająć pojazd – dla potrzeb własnej działalności, czy potrzebują po prostu większej ilości samochodów, aniżeli tą, którą obecnie Państwo dysponują. My oferujemy wypożyczanie na przejrzystych zasadach. Świadczymy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy.

Wypożyczalnia busów Ząbki

Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Ząbkach

Formalności związane z wypożyczeniem pojazdu obejmują jedynie rzeczy niezbędne: Państwa prawo jazdy oraz dowód osobisty, a do tego potwierdzenie dokonania płatności (najmu + kaucji). Szczególnie opłacalny z perspektywy klienta jest ten ostatni, gdyż w takim przypadku rozliczamy się na jednej fakturze VAT, a koszty utrzymania wypożyczonego samochodu są od początku znane i przewidywalne. Gwarantujemy przy tym ubezpieczenie, monitoring techniczny oraz pełny pakiet serwisowy, zawarte w cenie wynajmu. Dodatkowo umowę taką można wypowiedzieć na bardzo elastycznych warunkach. Istnieje również możliwość wykupu pojazdu, wynajmu auta dostawczego na godziny oraz wynajmu samochodów dostawczych z kierowcą w Ząbkach.

Wynajem aut dostawczych w Ząbkach

Wynajem polega na powierzeniu wynajmującemu wszystkich czynności, takich jak finansowanie, zakup, rejestracja oraz serwisowanie. Oferta naszej wypożyczalni samochodów dostawczych w Ząbkach jest niezwykle kompleksowa.  Mogą skorzystać z niej zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Ząbkach oferuje rozbudowaną flotę. Pojazdy, które są wynajmowane, to między innymi Ford Transit oraz Toyota ProAce Verso. Oba charakteryzują się niesamowitą wytrzymałością oraz funkcjonalnością, dzięki czemu stają się pojazdami niezawodnymi w użytkowaniu. Pierwszy z nich posiada dużą przestrzeń bagażową oraz mocny i ekonomiczny silnik, natomiast Toyota ProAce Verso dysponuje dużą przestrzenią ładunkową, ekonomicznym silnikiem oraz bogatym wyposażeniem.

Wynajem samochodow zabki

Zobacz również

Masz pytania? Zadzwoń do nas 519 479 933