Elastyczny wynajem samochodów dostawczych w Płocku jest osiągalny dzięki naszej ofercie. Z propozycji mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i konkretne firmy. Jest ona szczególnie przydatna, gdy zachodzi nagła potrzeba transportowa związana z większym załadunkiem. Bagażnik auta osobowego może nie pomieścić wszystkich elementów, stąd rozwiązaniem bywa też wynajem samochodów dostawczych z kierowcą. Zapraszamy więc do zapoznania się z dostępnymi możliwościami. Warto postawić właśnie na nas!

Wynajem samochodow Płock

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Płock

Wypożyczalnia auta dostawczego na godziny jest rozwiązaniem elastycznym. Niekoniecznie trzeba płacić za cały dzień, jeśli użytkowanie odnosi się wyłącznie do określonego zakresu czasu. Jest to spora oszczędność dla potencjalnego klienta, który zdecydowanie powinien zainteresować się taką propozycją. Jej atrakcyjność wzmacniają nowe pojazdy, wśród których są takie modele, jak Ford Transit oraz Toyota ProAce Verso. Każdy samochód jest w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, ponieważ na bieżąco przechodzi przegląd kontrolny. Bogata opcja wyposażenia to: duża przestrzeń ładunkowa, 6-biegowa skrzynia, mocne silniki, wygodne fotele, tempomat, klimatyzacja oraz czujniki parkowania. Jeśli wypożyczalnia samochodów dostawczych w Płocku, to tylko u nas!

Wynajem aut dostawczych – Płock

Wynajem aut dostawczych w Płocku to również pełna ochrona przewozu. Klienci nie muszą obawiać się przypadkowego zdarzenia drogowego, ponieważ nasza firma zapewnia ubezpieczenie OC, AC, NNW oraz pakiet Assistance ważny na terenie całej Europy. Wyjazdy poza granicę kraju są bowiem dość częstą opcją, z uwagi na konkretne zlecenie albo mieszkającą tam rodzinę. Należy też dodać, że dobowy koszt wynajmu zmniejsza się wraz z długością całego zlecenia. Powyżej miesiąca odbiorca usługi może już elastycznie negocjować konkretną stawkę. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu: telefonicznego, mailowego lub bezpośredniego. Wynajem samochodów dostawczych do 3,5 tony musi być przecież właściwym wyborem. Ułatwimy podjęcie decyzji!

Wypożyczalnia busów Płock

Zobacz również

Masz pytania? Zadzwoń do nas 519 479 933