Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie wynajmu samochodów dostawczych w Sochaczewie. Obejmują wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy, co pozwala na wybór najlepszego rozwiązanie dopasowanego do aktualnych potrzeb. Każde zlecenie wyceniamy w pełni indywidualnie. Warto podkreślić, że formalności ograniczone są tutaj do minimum. Aby skorzystać z usług naszej wypożyczalni samochodów dostawczych w Sochaczewie, wystarczy, że okażą Państwo prawo jazdy, dowód osobisty oraz dokonają opłaty za najem i kaucję.

Wynajem samochodow Sochaczew

Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Sochaczewie

Jedną z naszych usług jest wynajem auta dostawczego na godziny. To idealne rozwiązanie dla osób planujących przeprowadzkę lub potrzebujących przewieźć sprzęt czy meble w dane miejsce. Specjalizujemy się także w wynajmie samochodów dostawczych z kierowcą. Z usługi tej skorzystać mogą Państwo między innymi wówczas, kiedy potrzebują transportu do kilku różnych miejsc. Decydując się na tego typu rozwiązanie, nie muszą się Państwo obawiać o przeładunek. Świadczymy także usługi z zakresu wynajmu samochodów dostawczych do 3,5 tony, które mogą prowadzić wszyscy kierowcy posiadający prawo jazdy kategorii B. Nasza oferta jest zatem kompleksowa i spełnia przewidywane potrzeby naszych klientów.

Wynajem aut dostawczych w Sochaczewie

Oferta naszej wypożyczalni samochodów dostawczych w Sochaczewie jest niezwykle bogata.  Kierujemy ją zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Oferujemy szybki, bezpieczny oraz niedrogi wynajem aut dostawczych. Tym, co wyróżnia naszą wypożyczalnię, jest rozbudowana flota. Dysponujemy różnymi pojazdami, między innymi Fordem Transit. To komfortowe, niezawodne, wytrzymałe oraz funkcjonalne auto dostawcze, które gwarantuje bardzo dużą przestrzeń bagażową. Na uwagę zasługuje tutaj również mocny, ekonomiczny silnik, który z pewnością ułatwi transport oraz zminimalizuje koszty. Oferujemy również wynajem samochodu, jakim jest Toyota ProAce Verso. Wyróżnia się on przede wszystkim dużą przestrzenią do przechowywania, ekonomicznym silnikiem oraz bogatym wyposażeniem.

Wypożyczalnia busów Sochaczew

Zobacz również

Masz pytania? Zadzwoń do nas