Rentbigcar to wypożyczalnia samochodów dostawczych i busów w Poznaniu, dzięki której mogą Państwo dokonać wynajmu samochodu zarówno na okres długoterminowy, jak i krótkoterminowy. Nasza oferta z pewnością spotka się z uznaniem klientów, ponieważ proponujemy kompleksową usługę o wysokiej jakości. Możemy zaproponować samochód, który spełni różnorodne oczekiwania. Z nami w szybki i prosty sposób załatwią Państwo wszystkie formalności. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego zasady współpracy są przejrzyste i bardzo atrakcyjne dla najemcy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług!

wynajem samochodów w Poznaniu

Wynajem busów na każdą okazję

Samochód typu bus może zostać z powodzeniem wykorzystany do różnych celów. Rentbigcar to wypożyczalnia samochodów 8-osobowych w Poznaniu. Jeśli oczekują Państwo jeszcze większej ilości miejsca, oferujemy również wynajem samochodów 9-osobowych w Poznaniu. W takim przypadku proponujemy wysokiej klasy pojazdy Toyota ProAce Verso i Ford Transit Custom. Wszystkie nasze pojazdy zostały wyprodukowane w roku 2019. Dzięki temu zapewniają właściwy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Zastosowano w nich nowoczesne rozwiązania, które bezpośrednio przekładają się na zadowolenie podczas ich użytkowania. Wszelkie udogodnienia w postaci tempomatu, nawigacji lub klimatyzacji znacząco uprzyjemnią podróż wszystkim pasażerom. Nasze samochody świetnie sprawdzą się podczas rodzinnego wyjazdu na wakacje, mieszcząc wszystkich pasażerów oraz cały niezbędny bagaż. Wynajem aut 9-osobowych w Poznaniu za pośrednictwem Rentbigcar to sposób na bezpieczne i komfortowe podróżowanie z rodziną i przyjaciółmi!

Samochód dostawczy – pomoc w przewozie ładunku

Rentbigcar to również wypożyczalnia samochodów dostawczych w Poznaniu. Kiedy pojawia się konieczność przewozu towarów wielkogabarytowych, przestrzeń bagażowa samochodu osobowego może okazać się niewystarczająca. Dla każdej osoby, która planuje przeprowadzkę lub przewóz przedmiotów wielkogabarytowych, serdecznie polecamy Forda Transit. Ładowność wynosząca aż 1350 kg pozwoli załadować wszystkie niezbędne przedmioty i komfortowo przewieźć je na miejsce wyładunku. Dla firm i przedsiębiorstw wykonujących prace budowlane posiadamy również Transity brygadowe, które na swój pokład mogą zabrać 7 osób. Wynajem samochodu dostawczego w Poznaniu za pośrednictwem naszej wypożyczalni to inwestycja, która się opłaca. Swoje usługi polecamy zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom prywatnym.

Wynajem samochodow poznan

Rentbigcar odpowiada na Państwa potrzeby

Wynajem aut dostawczych w Poznaniu to oferta skierowana do wszystkich klientów oczekujących jasnych i zrozumiałych procedur, fachowej pomocy oraz nowoczesnej floty pojazdów. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, w swojej ofercie posiadamy również wynajem samochodu dostawczego z kierowcą w Poznaniu. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego asortymentu naszych usług. Wybierzcie rozwiązanie, które najbardziej Wam odpowiada! Wynajem, wypożyczalnia samochodów dostawczych  Rentbigcar w Poznaniu to także bardzo atrakcyjny cennik. Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania? Zadzwoń do nas