Nowoczesna flota pojazdów oraz jasne warunki najmu to główne zalety, które cechują wynajem samochodów dostawczych w Kole, za pośrednictwem firmy Rentbigcar. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich. Sprosta ona oczekiwaniom osób prywatnych, które potrzebują wynająć samochód na godziny, jak również właścicieli firm zainteresowanych wynajmem długoterminowym. Rentbigcar bierze na siebie wszystkie formalności związane z finansowaniem oraz serwisowaniem pojazdu. Państwu pozostawiamy wyłącznie radość płynącą z podróżowania naszymi samochodami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!

Wypożyczalnia busów Koło

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Koło

Samochód dostawczy do 3,5 tony doskonale sprawdzi się w każdej firmie. Na początku prowadzenia działalności gospodarczej nie zawsze jednak można pozwolić sobie na nowoczesną flotę. Nasza firma daje świetną alternatywę. Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Kole umożliwia najem długoterminowy w bardzo korzystnej cenie. Stałe i przewidywalne koszty utrzymania samochodu pozwalają na przejrzyste zarządzanie finansami firmy. Dodatkowo wszystkie pojazdy są w pełni ubezpieczone, a także zawarty został pełen pakiet serwisowy, uwzględniony w cenie najmu. Dzięki temu w Państwa firmie już od początku działalności znajdować mogą się nowoczesne, sprawne technicznie i bardzo komfortowe samochody.

Wynajem aut dostawczych – Koło

Nasze usługi kierujemy również do osób prywatnych. Wynajem aut dostawczych w Kole to dobra propozycja w przypadku wakacyjnego wyjazdu lub przeprowadzki. W zależności od potrzeb mogą Państwo skorzystać z dostawczego Forda Transita lub niezwykle komfortowej Toyoty ProAce Verso. Na życzenie naszych klientów możemy także dokonać wynajmu pojazdu wraz z kierowcą, który zawiezie Państwo w wyznaczone miejsce. Wszystkie pojazdy cechuje bogate wyposażenie i sprawdzony stan techniczny. Dzięki temu, oprócz komfortu i walorów użytkowych, gwarantują również pełne bezpieczeństwo na drodze. Polecamy skorzystanie z naszych usług! Jesteśmy przekonani, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów!

Wypożyczalnia samochodów Koło

Masz pytania? Zadzwoń do nas