Rentbigcar to wypożyczalnia samochodów dostawczych do 3,5 tony. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Współpraca z naszą wypożyczalnią odbywa się na bardzo prostych i przejrzystych zasadach. Wszystkie pojazdy objęte są pakietem ubezpieczeń OC, AC, NNW oraz Assistance, dzięki czemu strony najmu nie muszą obawiać się ryzyka powstania ewentualnych uszkodzeń w wyniku kolizji lub innych nieprzewidzianych zdarzeń. Wynajem samochodów dostawczych w Pleszewie za pośrednictwem Rentbigcar to doskonała propozycja dla każdego. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

wynajem samochodów w Pleszew

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Pleszew

Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, w której skład wchodzą takie modele samochodów jak Ford Transit i Toyota ProAce Verso. Wszystkie nasze auta to nowe roczniki o niewielkim przebiegu oraz bogatym wyposażeniu. Zapewniają sporą przestrzeń ładunkową, a także wszelkiego rodzaju udogodnienia, które sprawiają, że jazda staje się prawdziwą przyjemnością. W rezultacie pojazdami z naszej wypożyczalni można wybrać się na wakacyjny wyjazd lub zorganizować przeprowadzkę. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie! Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Pleszewie spełni również oczekiwania osób prowadzących firmy. Długoterminowy najem jest doskonałą alternatywą dla zakupu floty pojazdów. Pozwala, przynajmniej w pierwszym okresie prowadzenia działalności, obniżyć wydatki związane z funkcjonowaniem firmy.

Wynajem aut dostawczych – Pleszew

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez naszą firmę. Dajemy również możliwość wynajmu samochodu wraz z kierowcą. Nasze atrakcyjne ceny sprawiają, że wynajem aut dostawczych w Pleszewie może być dla wielu osób doskonałym rozwiązaniem na organizację większego wyjazdu. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszym personelem, który chętnie wyjaśni zasady współpracy. Znajdziemy dla Państwa najkorzystniejsze rozwiązanie. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Sprawdźcie jakość oferowanych przez nas usług!

Wypożyczalnia samochodów Pleszew BigCarsRent

Masz pytania? Zadzwoń do nas