Zapraszamy mieszkańców Kościana i okolic do skorzystania z usług firmy Rentbigcar, oferującej wynajem samochodów dostawczych w Kościanie. U nas mogą Państwo dokonać wynajmu samochodu na godziny, jak również skorzystać z opcji najmu długoterminowego. Auta wypożyczane od Rentbigcar to pojazdy w doskonałym stanie wizualnym i technicznym. Cała flota znajdująca się w naszym wyposażeniu stanowi samochody z 2019 roku. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję niezawodności. Szeroki asortyment aut pozwala na indywidualne dopasowanie konkretnego modelu do różnorodnych zadań. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Wypożyczalnia busów Kościan

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Kościan

Samochody, którymi dysponujemy, to pojazdy dostawcze do 3,5 tony. Do ich prowadzenia wystarczą uprawnienia do kierowania pojazdem kat. B. Umożliwiamy również wynajęcie samochodu wraz z kierowcą. To dobre rozwiązanie w przypadku osób, które nie mają prawa jazdy lub chcą skorzystać z tej bardzo wygodnej formy podróżowania. Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Kościanie pozwala na wynajęcie samochodu typu bus, przeznaczonego do przewozu towarów, jak również większej liczby osób. Możemy Państwu zaproponować niezawodnego i charakteryzującego się olbrzymią przestrzenią bagażową Forda Transita oraz bardzo komfortową i bogato wyposażoną Toyotę ProAce Verso. Konkretny model uzależniony jest przede wszystkim od Państwa oczekiwań i stawianych wymagań. Nasz wykwalifikowany personel chętnie doradzi dobór najlepszego rozwiązania.

Wynajem aut dostawczych – Kościan

Wynajem aut dostawczych w Kościanie z firmą Rentbigcar to doskonałe posunięcie. U nas otrzymają Państwo sprawdzony technicznie, niezawodny, komfortowy pojazd o odpowiednich walorach użytkowych. Wraz z samochodem otrzymają Państwo również pełny zakres ubezpieczeń OC, AC, NNW oraz Assistance, które obowiązują na terenie całej Europy. Dzięki temu za kierownicą naszych pojazdów można oddać się czystej przyjemności płynącej z jazdy. Zapraszamy do kontaktu!

wynajem samochodów w Kościan

Masz pytania? Zadzwoń do nas