Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w Rentbigcar rozszerzyliśmy swoją ofertę o możliwość wynajmu samochodu dostawczego na godziny, wypożyczenie samochodu dostawczego z kierowcą oraz o maksymalnej ładowności wynoszącej aż 3,5 tony. Obecnie wynajem samochodów dostawczych w Koninie to świetna opcja w wyjątkowych sytuacjach, w których nasi klienci muszą skorzystać z tego typu samochodu. Wszelkie formalności, niezbędne naprawy oraz przeglądy spoczywają na Rentbigcar. To rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta! Już dziś zapoznajcie się z atrakcyjną ofertą Rentbigcar!

Wypożyczalnia busów Konin

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Konin

Rentbigcar to wypożyczalnia samochodów dostawczych w Koninie, która posiada sprawdzoną i najnowocześniejszą flotę samochodową. Posiadamy wyłącznie najnowsze modele z 2019 roku. Jesteśmy przekonani, że proponowane Państwu samochody dostawcze spełnią wszystkie oczekiwania. Posiadają one niezbędne udogodnienia, które sprawdzą się w czasie każdej trasy, bez względu na ilość kilometrów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz flotą w Rentbigcar, w ramach której proponujemy wynajem samochodów dostawczych, takich jak Ford Transit czy Toyota ProAce Verso. Samochody te sprawdzą się w czasie przewozu większej liczby osób oraz ładunku o masie nieprzekraczającej 3,5 tony. Dodatkową zaletą naszej floty są silniki o dużej mocy, które wbrew pozorom są bardzo ekonomiczne pod względem spalania. To tylko część zalet, jakimi wyróżnia się wypożyczalnia Rentbigcar!

Wynajem aut dostawczych – Konin

Nasza wypożyczalnia Rentbigcar posiada wieloletnie doświadczenie na rynku, które zostało ugruntowane w ostatnim czasie. Stawiamy na rozwój, dlatego znajdą nas Państwo w wielu dogodnych lokalizacjach i macierzystych placówkach. Wynajem aut dostawczych w Koninie spełni Państwa oczekiwania, gdyż do każdego klienta podchodzimy w sposób bardzo indywidualny. Przedstawioną ofertę dopasowujemy do przedstawionych przez Państwa oczekiwań. Jest to możliwe dzięki temu, że posiadamy szeroki wachlarz usług, takich jak wynajem krótkoterminowy, wypożyczenie samochodu dostawczego w wymiarze długoterminowym, wynajem samochodu dostawczego na godziny czy wypożyczenie samochodu dostawczego wraz z kierowcą. Skontaktujcie się już dziś z Rentbigcar – gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny wynajmu!

Wypożyczalnia busów Konin

Masz pytania? Zadzwoń do nas