Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem auta dostawczego, serdecznie polecamy skorzystać z usług firmy Rentbigcar. Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, a wszystkie formalności załatwiamy szybko i bezproblemowo. Preferujemy jasne i zrozumiałe zasady najmu, dzięki czemu całą biurokrację ograniczamy do niezbędnego minimum. U nas wynajmą Państwo samochód na kilka godzin lub dni, ale umożliwiamy również wynajem długoterminowy, który doskonale sprawdzi się w przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą i wykorzystujących samochód dostawczy do wykonywania swojej pracy. Wynajem samochodów dostawczych w Ostrowie Wielkopolskim z firmą Rentbigcar to najlepszy wybór. Zapraszamy  do zapoznania się z naszą ofertą!

wynajem samochodów w Ostrów Wielkopolski

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Ostrów Wielkopolski

Wynajem długoterminowy to świetne rozwiązanie dla wszystkich firm rozpoczynających swoją działalność na rynku. Zakup nowoczesnej floty pojazdów stanowi wydatek, z którym wielu nowych przedsiębiorców może nie poradzić sobie na początku działalności. Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Ostrowie Wielkopolskim daje możliwość najmu długoterminowego na jasnych i zrozumiałych warunkach. Wszystko jest rozliczane za pomocą jednej FV, a stałe koszty sprawiają, że planowanie budżetu jest bardzo proste. Elastyczny okres wypowiedzenia oraz pełny pakiet serwisowy w cenie najmu pozwalają skupić się na prowadzeniu swojej działalności. W firmie z pewnością przyda się nowoczesny Ford Transit, posiadający 3 miejsca siedzące oraz jego 7-osobowa odmiana brygadowa.

Wynajem aut dostawczych – Ostrów Wielkopolski

Posiadamy również doskonałą ofertę dla osób prywatnych zainteresowanych najmem samochodu dostawczego do 3,5 tony. Wynajem aut dostawczych w Ostrowie Wielkopolskim daje możliwość wynajęcia samochodu na kilka godzin lub dni. To idealne rozwiązanie w przypadku konieczności przewozu towarów wielkogabarytowych lub wyjazdu większej liczby pasażerów. Organizują Państwo szkolenie lub wyjazd integracyjny? Skorzystajcie z możliwości wynajmu samochodu z kierowcą! Polecamy bardzo wygodną Toyotę ProAce Verso. Rentbigcar to wygoda, bezpieczeństwo oraz jasne warunki. Serdecznie zapraszamy!

Wypożyczalnia busów w Warszawie

Masz pytania? Zadzwoń do nas