Samochód dostawczy może przydać się w wielu codziennych sytuacjach. To doskonały pomocnik w przypadku przeprowadzki lub konieczności przewozu gabarytów. Trudno również wyobrazić sobie funkcjonowanie wielu firm bez tego typu pojazdu. Dla wszystkich osób, u których pojawiła się konieczność wykorzystania busa, firma Rentbigcar posiada wspaniałą propozycję. Oferujemy wynajem samochodów dostawczych w Luboniu. Nasze usługi kierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. Samochód mogą Państwo wynająć na kilka godzin, dni, a nawet miesięcy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania ze szczegółami!

wynajem samochodów w Luboń

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Luboń

Wszystkie pojazdy dostępne w naszej wypożyczalni stanowią nowoczesną flotę. Wyprodukowane zostały w 2019 roku. Charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem w postaci między innymi tempomatu, nawigacji, czujników parkowania, wielofunkcyjnych i bardzo wygodnych siedzeń. 9-osobowa Toyota ProAce Verso doskonale sprawdzi się podczas rodzinnych wycieczek, wyjazdów integracyjnych lub szkoleniowych. Istnieje również możliwość wynajęcia pojazdu razem z kierowcą. Do zadań specjalnych związanych z przewozem wielkogabarytowych towarów sprawdzi się bardzo pakowany Ford Transit. Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Luboniu odpowie na wymagania stawiane przez wszystkich naszych klientów.

Wynajem aut dostawczych – Luboń

Wynajem aut dostawczych w Luboniu, za pośrednictwem naszej firmy, przebiega w szybki i bezproblemowy sposób. Nasz wykwalifikowany personel przeprowadzi Państwo przez całą procedurę najmu. W komplecie z samochodem otrzymają Państwo również pakiet niezbędnych ubezpieczeń, dzięki którym bezstresowo będziecie mogli poruszać się po terenie całej Europy. Wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z pojazdów, które posiadamy w swoim wyposażeniu. Gwarantujemy pełne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.

Wypożyczalnia samochodów Luboń BigCarsRent

Masz pytania? Zadzwoń do nas