Wynajem samochodów dostawczych w Lesznie to jedna z kilku placówek Rentbigcar, która pozostaje do Państwa dyspozycji. Jesteśmy przekonani, że nasz profesjonalizm oraz dyspozycyjność spełnią oczekiwania naszych klientów. Posiadamy najnowocześniejszą flotę, gdyż nasze samochody dostawcze zostały wyprodukowane w 2019 roku. W naszej flocie znajduje się kilka modeli aut, jednak szczególną uwagę zwraca Toyota ProAce Verso oraz Ford Transit. To samochody, które zyskały spore uznanie wśród kierowców, ponieważ wyróżnia je wysoka niezawodność. Przekonajcie się już dziś, że warto skorzystać z propozycji przygotowanej dla Was przez Rentbigcar! Serdecznie zapraszamy do współpracy!

wynajem samochodów w Krotoszyn

Wypożyczalnia samochodów dostawczych – Leszno

Toyota ProAce Verso oraz Ford Transit to modele, które znajdą Państwo w naszej flocie. To samochody przeznaczone zarówno do przewozu osób, jak i ładunku o masie nieprzekraczającej 3,5 tony. Posiadają one wiele komfortowych udogodnień, które docenią w czasie podróży pasażerowie oraz kierowca. To również funkcjonalne rozwiązania dotyczące kwestii mechanicznych oraz nadwozia, takie jak 6-biegowa skrzynia, silnik o dużej mocy, ekonomiczny pobór paliwa w czasie jazdy i dużo więcej. Rentbigcar to sprawdzona wypożyczalnia samochodów dostawczych w Lesznie, z którą szybko i profesjonalnie wynajmą Państwo auto dostawcze na godziny. Proponujemy Państwu także wynajem samochodów dostawczych z kierowcą.

Wynajem aut dostawczych – Leszno

Wynajem aut dostawczych w Lesznie to coraz bardziej popularna usługa, którą znajdą Państwo w ramach prowadzonej działalności przez Rentbigcar. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Zdajemy sobie sprawę, że posiadanie samochodu dostawczego nie zawsze może być ekonomicznie zasadne. Dodatkowo trzeba dopilnować wielu kwestii, takich jak przeglądy, serwisowanie oraz naprawy. Skorzystajcie już dziś z usług Rentbigcar i wypożyczcie samochód dostawczy z kierowcą lub na godziny. Gwarantujemy Państwu korzystną cenę wynajmu oraz szybką realizację usługi! Serdecznie zapraszamy!

Wypożyczalnia busów w Krotoszyn

Masz pytania? Zadzwoń do nas